Leki na erekcję istnieją na rynku od niemal dwudziestu lat. Pod koniec poprzedniego stulecia stworzono pierwszy tego typu specyfik. Nie trudno zgadnąć, że była to viagra, o której od wielu lat słyszymy tu i ówdzie. Obecnie, mężczyźni narzekający na kondycję seksualną mają do wyboru szeroką gamę leków na wzwód. Produkują je różne firmy farmaceutyczne, nadając im różne nazwy, kolory, kształty i oczywiście ceny. Jednym z najskuteczniejszych środków tego typu są tabletki kamagra.

Mechanizm działania leku kamagra

Charakteryzuje je kształt zbliżony do rombu i energetyczna turkusowa barwa. Kamagra najtaniej działa z wykorzystaniem aktywnej substancji – sildenafilu. Substancja ta wpływa korzystnie na ukrwienie członka, od którego zależy zdolność do erekcji. Działanie kamagry nie kłóci się z naturą, Dlatego do wystąpienia wzwodu po leku potrzebne są sprzyjające okoliczności, czyli podnieta erotyczna wywołana stymulacją erogennych miejsc, a szczególnie narządu intymnego.

Kamagra jak długo działa

Decydując się na korzystanie z leku na erekcję, szukamy takiego, który działa możliwie jak najdłużej po zażyciu. Pod tym względem kamagra to prawdziwy długodystansowiec. Czas działania leku wynosi od 4 do 6 godzin. Trzeba dodać, że wchodzą tu w grę indywidualne cechy użytkowników. Niektórzy mężczyźni odczuwają siłę kamagry nawet po 10 godzinach. Gdy lek działa, występuje możliwość wielokrotnego osiągania wzwodu. Ilość szczytowań zależy od zaangażowania partnerów i oczywiście od wieku mężczyzny. Czterdziestolatek będzie szybszy i wydajniejszy niż pan po pięćdziesiątce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *